25 kwietnia 2013

Uczestnicy

Kolejna edycja SHARE POZNAŃ już w najbliższą sobotę. Przedstawiamy wstępną listę uczestników audiowizualnego jamu.VJ Phovid - Julia Ruminiecka - Obszary działań poznanianki to fotografia, grafika i wideo, jej projekty są abstrakcyjne, wykorzystują technikę animacji poklatkowej, nagrania dokonywane uszkodzonym aparatem lub wtórnie zniekształcone, powstałe ciągi łączone są kodem nastroju i emocji oraz najprostszymi metodami cyfrowymi, jako wizualizacje towarzyszące muzyce.


Marcin Ptaszyński - student II roku intermediów na UA w Poznaniu. Najczęściej operujący światłem i technikami filmowymi, tworząc pracę dwojakie, albo estetycznie dwuznacznie albo politycznie trudne. Przez okres dotychczasowych studiów wystawiał się na paru festiwalach sztuki a także filmowych. aktywnie działający jako twórca jak i organizator w sferze filmowej, festiwalowej w kręgu kulturowym / sztuki w mieście Poznań. Świeceniem zajmuje się od dobrego roku, głównymi elementami to mocne synchroniczne figury geometryczne, animacje miksowane z starymi filmami, jak do tej pory.


VJ Arabuk - Kuba Kubara - (1988) Obecnie studiuje w Instytucie Sztuki UO na studiach magisterskich. Dyplom licencjacki obronił w pracowni dr Bartosza Posackiego. Artysta interesuje się sztuką wykorzystującą nowe media i performance. Dużo eksperymentuje z technikami projekcyjnymi.


Marfa a właściwie Adam Brocki to producent i dj który faworyzuje rytm 4x4 oraz woli urabiać szum pochodzący ze złej jakości kabli i efektów gitarowych niż grzebać godzinami w programach typu PureData. Uwielbia Youtube'a za to że jest najlepszą kopalnią sampli i pomysłów. soundcloud.com/marfa-desert


Michał Fetler - lider i saksofonista zespołu Tsigunz Fanfara Avantura tsigunz.pl


Marcin Piątyszek, aka Snipz, aka Chilleader to producent, dziennikarz muzyczny i DJ.
Od 2005 zajmuje się organizacją rozmaitych eventów, animacją kultury
i tworzeniem muzyki. Zrealizował takie cykle muzyczne jak Elektroika, czy Wieniawski Remixed.
Jego najnowszy, solowy projekt to Snipz. Ambientowe, przestrzenne plamy, soczyste synthy i bity tworzą głęboką, mocno zbasowaną całość. To podróż wśród różnorodnych, współczesnych brzmień elektronicznych m. in. spod znaku glitch i IDM.
soundcloud.com/snipz-1
soundcloud.com/chilleader
chilldealer.wordpress.com
insidemusic.pl


Filip Szymczak - Lip - Swoją działalność rozpoczął w 2002 r. z kilkoma znajomymi w dj-skiej załodze killout.net, inspirowany wtedy przez ciężkie brzmienia techno, minimalm nu skoolm mocne beaty i poznańskie imprezy. Tak zaczęła się jego przygoda z muzyką, odkrył później ninja tune, mo wax, warp-a i inne połamane jazzująco - płynące dźwięki, które uskutecznił grając w poznańskich klubach. W 2005 r. po wizycie w Seattle na Red Bull Music Academy, jako obserwator z firmy i kilku sesjach z zaproszonymi muzykami, powrócił do produkcji swoich własnych dźwięków. Jako dj gra szerokie spektrum muzyki od hiphopu, electro klików, nu jazzu, broken beat'ów do expermentali.
cityinsideart.pl
facebook.com/cityinsideart

Jeśli chcesz wziąć udział w SHARE, a nie zapisałeś się wcześniej - nadal możesz to zrobić - wystarczy przyjść o 20.00 w sobotę do Arkadii+1. Zapraszamy!